Maandag Dinsdag Woensdag Donderdag Vrijdag Zaterdag Zondag

Maandag

06.00 – 09.00 uur
Jeanne Kooijmans en Bart Slim

09.00 – 12:00 uur
June Hoogcarspel

12.00 – 15.00 uur
Patricia Nagelkerke

15.00 – 18.00 uur
Aart van Eldik en Barbara Mulder

18.00 – 19.00 uur
Bernd en Natasja

19.00 – 21.00 uur
Adres Onbekend
Ron Kas

21.00 – 22.00 uur
Des Engels
Vincent van Engelen

22.00 – 23.00 uur
Stormy
Felix Rottenberg

23.00 – 24.00 uur
The Future of Rock & Roll
Bram van Splunteren

24.00 – 01.00 uur
Sweet Melodies
Tim Knol

01.00 – 06.00 uur
NH Radio Muziekmix

Dinsdag

06.00 – 09.00 uur
Jeanne Kooijmans en Bart Slim

09.00 – 12:00 uur
June Hoogcarspel

12.00 – 15.00 uur
Patricia Nagelkerke

15.00 – 18.00 uur
Aart van Eldik en Barbara Mulder

18.00 – 19.00 uur
Bernd en Natasja

19.00 – 21.00 uur
Henk Peeters

21.00 – 22.00 uur
Gevoelige snaren
Jean-Pierre Geelen

22.00 – 23.00 uur
On top of the Blues
Marijn Ooijman en Ingrid Bosch

23.00 – 01.00 uur
OLM
Mart Smeets

01.00 – 06.00 uur
NH Radio Muziekmix

Woensdag

06.00 – 09.00 uur
Jeanne Kooijmans en Bart Slim

09.00 – 12:00 uur
June Hoogcarspel

12.00 – 15.00 uur
Patricia Nagelkerke

15.00 – 18.00 uur
Aart van Eldik en Barbara Mulder

18.00 – 19.00 uur
Bernd en Natasja

19.00 – 21.00 uur
Jeanne Kooijmans

21.00 – 22.00 uur
Muziek van kust tot kust
Jan Emous

22.00 – 23.00 uur
Radio Ritmundo
Stan “DJ Ritmundo” Rijven

23.00 – 02.00 uur
Johan Derksen

02.00 – 06.00 uur
NH Radio Muziekmix

Donderdag

06.00 – 09.00 uur
Jeanne Kooijmans en Bart Slim

09.00 – 12:00 uur
June Hoogcarspel

12.00 – 15.00 uur
Patricia Nagelkerke

15.00 – 18.00 uur
Aart van Eldik en Barbara Mulder

18.00 – 19.00 uur
Bernd en Natasja

19.00 – 21.00 uur
Arjan Snijders

21.00 – 22.00 uur
Just Bee Radio
Beatrice van der Poel

22.00 – 23.00 uur
Hubert on the air
Hubert van Hoof

23.00 – 01.00 uur
Gonzo’s Return
Jan “Gonzo” Donkers

01.00 – 06.00 uur
NH Radio Muziekmix

Vrijdag

06.00 – 09.00 uur
Jeanne Kooijmans en Rob Wtenweerde

09.00 – 12:00 uur
June Hoogcarspel

12.00 – 15.00 uur
Patricia Nagelkerke

15.00 – 18.00 uur
Eddy Keur

18.00 – 19.00 uur
William van de Logt

19.00 – 22.00 uur
Nicolas Ruis

22.00 – 23.00 uur
Robert ten Brink

23.00 – 24.00 uur
Goot op de radio
Leo van der Goot

24.00 – 01.00 uur
Blue Sky
Ton Lathouwers

01.00 – 02.00 uur
Time in a bottle
Mouna Goeman Borgesius

02.00 – 08.00 uur
NH Radio Muziekmix

Zaterdag

08.00 – 10.00 uur
Nicolas Ruis

10.00 – 12.00 uur
Leo Driessen

12.00 – 15.00 uur
Eddy Keur

15.00 – 17.00 uur
Leo en Nico Driessen

17.00 – 20.00 uur
60 jaar Nederpop
Ewald van Liempt

20.00 – 21.00 uur
Lana Wolf

21.00 – 22.00 uur
Train to Nowhere
Vic van de Reijt, Frits Jonker en Maarten Eilander

22.00 – 23.00 uur
Studio Bijlo
Vincent Bijlo

23.00 – 24.00 uur
My Generation
Thomas Verbogt

24.00 – 01.00 uur
Wintertijd
Harry de Winter

01.00 – 02.00 uur (oneven weken)
DJ’s An’s Fonobar
Marjan Luif

01.00 – 02.00 uur (even weken)
Adeline draait weer
Adeline van Lier

02.00 – 07.00 uur
NH Radio Muziekmix

Zondag

07.00 – 08.00 uur
Koop Geersing

08.00 – 10.00 uur
Nicolas Ruis

10.00 – 12.00 uur
Cor Bakker

12.00 – 14.00 uur
Ricky Koole

14.00 – 15.00 uur
Personal Playlist
De Luisteraar

15.00 – 18.00 uur
Eddy Keur

18.00 – 19.00 uur
Nicolas Ruis

19.00 – 21.00 uur
Kees Baars

21.00 – 22.00 uur
Train to Nowhere
Vic van de Reijt, Frits Jonker en Maarten Eilander

22.00 – 24.00 uur
MusicTrails
Marc Stakenburg

24.00 – 01.00 uur
Blond Bird
Saskia van Loenen

01.00 – 06.00 uur
NH Radio Muziekmix